آذين وب

سيستم مديريت محتوا

طراحي سايت

طراحي وب

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت

تازه های نشر سرویاسین

جلد دوم کتاب گفت وگو با امام علی(علیه السلام) منتنشر شد.

  • این کتاب با۲۲۳ صفحه و با قیمت۱۰۰۰۰تومان  میباشد. این کتاب در تداوم دفتر اول(جلد اول) همین کتاب با ذکر سوالاتی  که از پرسش های نوجوانان میباشد با بهره گیری از سخنان امیر مومنان علی (علیه السلام) در نهج البلاغه و دیگر کتب به پاسخ آن سوالات پرداخته است. با توجه به اینکه ارجاعات سخن امیر مومنان (ع)نیز در کتاب ارائه شده است کتاب کاربردی خوبی برای بهره گیری مقالات وپژوهش های دانشجویان ودانش آموزان میباشد.
  • کتاب منطق ۱ با نام جدید «کودکان منطقی»با تصویر سازی متفاوت تراز چاپ اول آن به زودی منتشر میگردد. تصویرسازی این کتاب توسط فاطمه یوسف زاده نوجوان نویسنده و تصویرگر کار شده است. شیوه تصویرسازی کتاب بسیار نو و خلاقانه است .خصوصا تصویر ساز خوش ذوق و خلاق این اثر خودش تربیت شده کارگا ه های اندیشه بوده است و تصاویر ارائه شده  با مخاطب ارتباط خوبی برقرار کرده و به ارائه مفاهیم  و انتقال دانش های منطقی کتاب کمک شایانی کرده است. قیمت این کتاب۷۰۰۰تومان میباشد.
  • کتاب «قدم در راه سلامتی» در اردیبهشت ماه  به  مخاطبان  نشر تقدیم خواهد شد. این کتاب  چندمین کتاب علیرضا آذربایجانی است که با موضوع سلامتی وکلیدهای تندرستی تالیف شده است.قیمت این کتاب ۳۰۰۰۰تومان میباشد.
  • کتاب من از آمپول نمی ترسم به دلیل کارکرد موثر مورد توجه جامه پزشکان کودک و آزمایشگاه های علوم پزشکی با رویکرد کودک قرار گرفته است.این کتاب تالیف احمدرضا آذر است او سالهاست که در میزهای گفت و گو با کودکان فعال است و بخشی از تجربیاتش که قابلیت تعمیم پذیری داشته و تاثیرات آنرا پیش تر بر رسی کرده است را به کتاب های کودکان تبدیل کرده است . استفاده کنندگان از کتاب «من از آمپول نمی ترسم» اذعان داشته اند تاثیرات مفید آنرا برکودکان خود مشاهده کرده اند.قیمت این کتاب۴۰۰۰۰تومان میباشد.
پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۲
مدیر